Hakkımızda

Hakkımızda

Av. Arzu Bilgin

2005 yılından beri Antalya ili ve çevresinde  avukatlık hizmetini sürdürmekteyim .Avukat mesleki faliyetlerimi sürdürürken ilk prensibim  karşılıklı güven esasıdır.Karşılıklı duyulan güven çerçevesinde işlerimizi titizlikle ve etik kurallar dahilinde devam ettirmekteyim. Meslek kurallarından ödün vermeden çalışmalarımı sürdürmekteyim.Sır saklama yükümlülüğü altında,güven ve karşılıklı samimi ilişkiler içerisinde mesleki bilgi ve birikimimi danışan ve müvekkillerin problemlerinde icra etmekteyim.Bireysel ve ticari davalarda tüm aşamalarında müvekkillerle karşılıklı diyaloglar içerisinde görüşmelerimi sürdürmekteyim.Uyuşmazlık çözümlerinde danışanların ve müvekkillerin en kısa yoldan çözüm odaklı ve etkin sonuçlara ulaşması büromun ilk hedefidir.

Amacımız 

Danışan ve müvekkillerimin tüm hukuki uyuşmazlık , soru ve sorunlarını  hak kayıplarını önleme adına titizlikle etik kurallar dahilinde en kısa ve en yararlı şekilde güven ilişkisi içinde çözmek temel amacımdır.

Hemen İletişime Geçin

İletişim formumuzu doldurarak en kısa zamanda sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. bunun yanı sıra sosyal medya veya telefon yolu ile de bana ulaşabilirsiniz.

Adres

Meltem Mah. İ.Baha Sürelsan Cad Özarı Apt. K.2 D.5, 07030 Muratpaşa/Antalya

Telefon

0532 716 00 13

Sosyal Medya
İletişim Formu

Online Randevu Oluşturun